İddaa Kupon Yapma Teknikleri

İddaa oyuncuları kupon yapmadan önce bazı kriterlere göre hareket etmelidir. Bunların başında maç seçimi gelmektedir. Yani iddaa kupon yap hazırlığında olanlar önce iddaa programını kontrol etmelidir. Her hafta yüzlerce maçın sunulduğu bu programlarda önce favori olarak gösterilen maçların işaretlenmesi gerekiyor. Elbette bu süreçte hangi iddaa oyununa göre hareket edeceğinizi de belirlemelisiniz. Pek çok bahisçi genelde maç sonucu oynamaktadır. Bazıları ise üst seçeneğini tercih etmeyi sürdürmektedir. Oran olarak bakıldığında 4-6 gol seçeneğinin daha yüksek oranlarla sunulduğu anlaşılabilir. Maç sonucu oranı düşük olan takımlar için ise handikap seçeneği değerlendirilebilir.

İddaa Kupon Yapma Teknikleri, İddaa’da kupon yaparken bu süreçleri değerlendirdikten sonra maç sayısına da dikkat edilmelidir. Eğer yüksek miktarlı bir kupon yapacaksanız en fazla 4 maç yeterli olacaktır. MBS 3 olarak da kupon oluşturmanız mantıklıdır. Bu maçların toplam oranı 3 ya da daha yüksek ise rahatlıkla kuponlarınızı yatırabilirsiniz. Aslında oranlara bakarak iddaa kuponu yapmanın ne kadar mantıksız olduğunu bilmenizde yarar var. Bu yüzden önce takımların geçmiş haftalardaki performansını kontrol etmeli ve daha sonra ligdeki durumuna bakmanız yararınızadır.

İddaa Banko Kupon Yap

Banko kavramı iddaa oyunlarına özel olarak kullanılmaktadır. Oysa hiçbir takım için banko ifadesi kullanılmamalıdır. Çünkü iddaa geçmiş maçlarına göz attığınızda birçok maçın sürpriz sonuçlarla tamamlandığını görebilirsiniz. Bu nedenle iddaa kupon yap özelliğini kullanırken herhangi bir takıma banko gözüyle bakmamanız tavsiye edilmektedir.

Son zamanlarda iddaa oranlarındaki değişiklikler de dikkat çekmektedir. Oranlara göre kupon yapanların çoğunun maddi kayıplarla karşılaştığı biliniyor. İddaa forumlarında bu ve buna benzer pek çok konuda yorum yapan onlarca kişiye ulaşabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. O halde iddaa’da banko maçların olmadığını ve kişisel analizlere göre maç seçimi yapmanın doğru olduğunu unutmayın.